1-3 dagers levering |14 dagers returrett |Unikt utvalg


Tilbud
Startmotor 12V VOLVO PENTA D9R144/116

Startmotor 12V VOLVO PENTA D9R144/116

Du må være logget inn for å kunne gjennomføre bestillinger
Modell/varenr.: CS1035
Lagerstatus: SENDES INNEN 2-4 VIRKEDAGER

Voltage 12, kW 3.1, Insulator Insulated return, Mount. flange 89.0,

Drive dist. 49.0, No./teeth 11, Gear type GR, Rotation CR, No./mount. holes 3 (0)

 

passer alle KAD motorer fra 1992-



Valeo D9R116
Valeo D9R144

Volvo 1542195
Volvo 1545417
Volvo 5001759
Volvo-Penta 1359119
Volvo-Penta 1367049
Volvo-Penta 1541457
Volvo-Penta 3581774
Volvo-Penta 3803118
Volvo-Penta 3803200
Volvo-Penta 3803386
Volvo-Penta 829527-1
Volvo-Penta 859252
Volvo-Penta 859252-9
Volvo Penta 859252X